Dziechciniec, Majowa 164, 05-462 Wiązowna

Zapraszamy do odwiedzenia sali bankietowo-weselnej “Raj”.

Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka, najpiękniejszy dzień, wspomnienie, które na zawsze pozostaje w pamięci. Ten jedyny dziań w Państwa życiu wymaga wyjątkowego przygotowania. Jesteśmy po to, by spełnić Wasze marzenia i zorganizować wspaniałe przyjęcie weselne.

Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji nową salę bankietową “Raj” utrzymaną w stylu pałacowo-dworkowym, romantyczną, elegancką, klimatyzowaną salę zachęcającą do kosztowania smacznych potraw i szampańskiej zabawy do białego rana.

Obiekt znajduje się w miejscowości Dziechciniec, 26 km od centrum Warszawy w otulinie Mazowieckiego Parku Narodowego. Dojazd autobusem komunikacji miejskiej nr. 720 i 722 z Ronda Wiatraczna (przystanek ul. Majowa).

Organizujemy przyjęcia weselne i okolicznościowe od 50 do 260 osób. Menu ustalamy wspólnie z klientem, uwzględniając Państwa sugestie.

Zapewniamy fachową obsługę kelnerską, profesjonalną kuchnię i domową atmosferę. W dużym ogrodzie wśród zieleni, w altance nasi Goście mogą odpocząć i zrelaksować sie z dziećmi. Cały teren jest ogrodzony, zamknięty i bezpieczny. Na terenie znajduje się parking dla gości weselnych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #d6ba81;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 100px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }